Jak skutecznie i szybko schudnąć?

Otyłość jest klasyfikowana przez liczne organizacje międzynarodowe jako choroba cywilizacyjna, o szybkim tempie rozprzestrzeniania się. Wiele osób, w różnym wieku i o różnej płci podejmuje na co dzień starania o redukcję wagi. Niestety, często bezskutecznie. Jak szybko schudnąć i utrzymać na długo pożądaną masę ciała?

Otyłość światową epidemią

WHO – Światowa Organizacja Zdrowia uznała otyłość za poważną chorobę cywilizacyjną. W Polsce problem narasta, o czym świadczą wyniki badań prowadzonych przez Instytut Żywności i Żywienia. Co drugi Polak boryka się z nadwagą i otyłością. Wśród dzieci problem z nadmierną masą ciała ma 16 proc. niepełnoletnich. Badanie stanu zdrowia Polaków przeprowadzone we wszystkich województwa pokazało, że według wskaźnika BMI, aż 62 proc. mężczyzn i 50 proc. kobiet w wieku od 20 do 74 lat ma nadwagę albo jest otyła. To nie tylko problem estetyczny, ale przede wszystkim zdrowotny. Nadwaga i otyłość prowadzą do groźnych schorzeń – cukrzycy, chorób wieńcowych, nadciśnienia, chorób przewodu pokarmowego, a nawet nowotworów.

Dlatego ważna jest popularyzacja sprawdzonych metod pozwalających na szybkie i skuteczne zrzucanie zbędnych kilogramów.

Ruch, dieta i suplementacja

Otyłość wynika z zaburzeń odżywiania, czyli z przyjmowania zbyt dużej dawki kilokalorii w porównaniu z dawką wymaganą do normalnego funkcjonowania wszystkich narządów wewnętrznych. Problemem jest też brak ruchu i spożywanie produktów wysoko przetworzonych, w których występuje niska zawartość cennych substancji odżywczych, za to są tzw. puste kalorie.

W pierwszej kolejności przy poszukiwaniu optymalnej metody na schudnięcie, bez efektu jo-jo, należy zmodyfikować swój program odżywiania. Należy zrezygnować z fast foodów, słodyczy czy produktów instant, na rzecz pokarmów pełnoziarnistych, zdrowych białek, tłuszczów nienasyconych i warzyw oraz owoców. Poza tym, warto suplementować dietę, dodają do niej tzw. wspomagacze odchudzania. Istotne jest, aby były one substancjami naturalnego pochodzenia, których regularne przyjmowanie nie stwarza żadnego ryzyka dla organizmu. Takim bezpiecznym suplementem diety jest Piperyna Forte, czyli alkaloid pozyskiwany z wierzchniej warstwy ziaren różnych rodzajów pieprzu, przede wszystkim pieprzu czarnego. Jest to substancja w 100 procentach naturalna i bezpieczna w zastosowaniu. Nie zawiera sztucznych barwników i konserwantów, przez co zapewnia doskonałe wchłanianie i wysoką przyswajalność, nawet u osób ze skłonnością do występowania alergii.

Wysoką dawkę piperyny znajdziemy w wielu dostępnych na rynku suplementach na odchudzanie, między innymi w Piperyna Forte, która gwarantuje najwyższą, 95-procentową zawartość piperyny w jednej kapsułce. Dzięki temu preparat jest skuteczny w zastosowaniu. Powoduje zwiększoną produkcję soków trawiennych w przewodzie pokarmowym, przyspieszając trawienie i wchłanianie pokarmów, a jednocześnie prowadzi do zmniejszenia rozmiarów komórek tłuszczowych, stymulując metabolizm tłuszczów. Dzięki temu człowiek szybciej chudnie.

Jeśli dodatkowo wraz z zastosowaniem zdrowej diety, ubogiej w tłuszcze nasycone i węglowodany, a bogatej w istotne dla organizmu człowieka witaminy i składniki odżywcze, zastosujemy naturalny suplement diety, zaczniemy szybciej chudnąć, bez obaw o to, że po zaprzestaniu restrykcyjnej diety pojawi się efekt jo-jo. Zaleca się połączenia planu odchudzania za pośrednictwem diety i suplementów, z aktywnością fizyczną. Pomoże ona w ukształtowaniu muskulatury i spaleniu tłuszczu w całym ciele.

TRZECIE OPAKOWANIE GRATIS!

Otrzymasz 3 opakowania logo111(92)
 płacąc tylko za dwa jedyne 118 PLN

TYLKO DZISIAJ DARMOWA WYSYŁKA

Suplementy odchudzanie

Poznaj więcej szczegółów na: piperyna.com