Spalanie tłuszczu - jak je przyspieszyć?

Efektywne odchudzanie powinno obejmować przede wszystkim utratę zbędnej tkanki tłuszczowej. Najczęściej jednak w pierwszym etapie diety tracimy wodę z organizmu, a nie tłuszcz. Jeśli przerwiemy restrykcyjny program odżywiania, wówczas utracone kilogramy szybko powrócą. Jak zatem spalać tłuszcz szybko i trwale?

Właściwa dieta i aktywność fizyczna

Podstawowym sposobem na utratę zbędnej tkanki tłuszczowej jest trening fizyczny. Trzeba wiedzieć, że podczas pierwszego etapu treningu aerobowego, na przykład w trakcie biegania, energia czerpana jest z węglowodanów. Są one głównym źródłem energii dla organizmu. Przez kilka minut energia produkowana jest bez udziału tlenu, a potem, w miarę intensywnej pracy serca i płuc, więcej tlenu dociera do wszystkich komórek naszego ciała. Później, kiedy tętno uspokaja się i utrzymuje w granicach 110-130 uderzeń na minutę, kwas mlekowy wytworzony wcześniej przez organizm może zostać zutylizowany. W środkowej części treningu do mięśni trafia więcej ceny, a organizm wykorzystuje mniej węglowodanów, natomiast więcej energii pobiera z tłuszczów.

W przypadku intensywnego treningu w jego trakcie co prawda nie spalamy zbyt dużo tłuszczu, ale po zakończeniu spalanie kwasów tłuszczowych trwa nawet przez kolejne 24 godziny.

Wraz z treningiem należy stosować  niskokaloryczną dietę, bogatą w cenne białka i nienasycone kwasy tłuszczowe. Trzeba spożywać pełnoziarniste produkty, stanowiące źródło naturalnego błonnika oraz warzywa i owoce, pełne witamin i cennych mikroelementów.

Wsparcie dla treningów i odchudzania

Istnieją na rynku farmaceutycznym suplementy diety przyspieszające odchudzanie, które wpływają na utratę masy tłuszczowej. Jednym z nich jest Piperine Forte, czyli piperyna, którą pozyskuje się z wierzchniej warstwy ziaren różnych rodzajów pieprzu. W przypadku tego suplementu pieprz pozyskiwany jest ze specjalnie nadzorowanych i uprawianych plantacji w Indiach. Nie zawiera konserwantów i sztucznych barwników, dlatego jego przyjmowanie jest możliwe także dla osób ze skłonnością do uczuleń.

Piperyna jest alkaloidem, który w warunkach laboratoryjnych można wyizolować z wierzchniej warstwy ziaren czarnego pieprzu. Współcześni dietetycy zaaprobowali jako skuteczny i bezpieczny środek dietetyczny piperynę, opartą na starej, chińskiej recepturze. Stosując regularnie suplement diety Piperyna Forte, można wydatnie wspomóc metabolizm tłuszczów i redukcję tkanki tłuszczowej.  Dzieje się to z uwagi na fakt, że ta substancja pochodzenia naturalnego stymuluje spalanie tłuszczów zawartych w adipocytach, czyli komórkach tłuszczowych. Powoduje to wydzielanie soków trawiennych w całym przewodzie pokarmowym, przez co przyspiesza trawienie i wchłanianie spożytych pokarmów.

Ważne jest, aby stosować przy wspomaganiu spalaniu tłuszczu w organizmie suplement z najwyższym stężeniem piperyny. Większość środków ma maksymalne stężenie tej substancji czynnej na poziomie 60-90 proc. Jedynie Piperyna Forte gwarantuje najwyższą zawartość piperyny w jednej kapsułce wynoszącej 95 proc. Dzięki temu jest ona bardziej skuteczna w działaniu, co widoczne jest w postaci szybszej utraty kilogramów. Najważniejsze jest to, że chudnięcie jest stałe. Nie ma obaw o to, że kilogramy nagle powrócą, ponieważ tłuszcz trwale zostaje spalony. Piperyna Forte jako wspomagacz w spalaniu tłuszczu jest polecany w szczególności osobom otyłym i osobom ze skłonnością do tycia.

Dzięki przyjmowaniu Piperyny Forte każdego dnia, stosowaniu niskokalorycznej diety oraz regularnemu wysiłkowi fizycznemu, stracimy szybko i skutecznie zbędną tkankę tłuszczową oraz wyrzeźbimy swoje ciało w najbardziej pożądany sposób.

TRZECIE OPAKOWANIE GRATIS!

Otrzymasz 3 opakowania logo111(92)
 płacąc tylko za dwa jedyne 118 PLN

TYLKO DZISIAJ DARMOWA WYSYŁKA

Suplementy odchudzanie

Poznaj więcej szczegółów na: piperyna.com