Sposób na schudnięcie to redukcja tłuszczu

Dla skutecznego chudnięcia ważne jest, aby spalać tłuszcz, a nie tylko tracić masę mięśniową czy wodę nagromadzoną w organizmie. Utrata tłuszczu spowoduje trwałą redukcję wagi i pozwoli na pożądane kształtowanie naszej sylwetki. Jak tego dokonać w krótkim czasie i uzyskać trwały efekt?

Odpowiednie odżywianie się

Trzeba powiedzieć jasno i wyraźnie, że diety cud w praktyce w ogóle nie istnieją. Trwałe efekty odchudzania można osiągnąć tylko wtedy, gdy spalimy zbędną tkankę tłuszczową. Większość szybkich diet powoduje, że w krótkim czasie rzeczywiście tracimy na wadze, ale głównie jest to spowodowane utratą wody z organizmu, nie zaś tłuszczu zalegającego w różnych obszarach naszego ciała.

Pierwszym krokiem do szybkiej utraty masy ciała i redukcji tłuszczu, jest wdrożenie właściwej diety. Dietetycy zalecają, aby jeść 5 posiłków dziennie, średnio co 3 godziny. Najlepiej wprowadzić stały cykl odżywiania się, a każdy posiłek jeść o stałych porach. Nie można podjadać pomiędzy posiłkami, a jedynie uzupełniać płyny. Warto pić około 2 litry wody dziennie, aby oczyszczać organizm z wszelkich toksyn. Nie powinniśmy dopuszczać do uczucia głodu. Jeśli przez wiele godzin nic nie jemy, nie dostarczamy organizmowi energii do działania. Jest to sygnał do tego, aby organizm zaczął magazynowanie tłuszczu. Kiedy odczuwamy głód, w naszym ciele wydziela się hormon kortyzol, który obniża tempo naturalnego metabolizmu tłuszczów.

Po zjedzeniu posiłku organizm wchodzi w stan termogenezy – przyspiesza się tętno, podnosi ciśnienie, przez co zaczynamy zużywać nagromadzoną także w tkance tłuszczowej energię. Żeby zwiększyć efekt termogenezy warto albo ćwiczyć regularnie, albo dodatkowo wprowadzić do diety większą ilość cennego białka. Organizm musi zużyć więcej energii do jego spalenia, przez co zaczyna korzystać z tkanki tłuszczowej i spala ją.

Trening konieczny

Zdrowy tryb odżywiania pozwala na szybsze spalanie tłuszczu, ale efekty odchudzania można zwiększyć, jeśli zaczniemy regularnie ćwiczyć – co najmniej przez 30 minut dziennie. Ruch w postaci ćwiczeń aerobowych, długotrwałych i interwałowych, angażujących różne grupy mięśni będzie sprzyjał spalaniu glikogenu, a po pewnym czasie także energii zmagazynowanej w tłuszczu.

Wspomagacze spalania tłuszczów

Na rynku suplementów wspomagających odchudzanie znajduje się wiele produktów, których zadaniem jest przyspieszenie metabolizmu tłuszczu. Między innymi, w ten sposób działa piperyna, którą znajdziemy w najwyższym, 95-procentowym stężeniu substancji czynnej w Piperyna Forte. Pieprz wykorzystany do wyprodukowania tego produktu pochodzi ze specjalnie nadzorowanych i uprawianych plantacji w Indiach, a jego skład został oparty na starej, chińskiej recepturze, której skuteczność potwierdzili współcześni dietetycy. Piperyna jest alkaloidem, który został specjalnie wyizolowany z wierzchniej, pierwszej warstwy ziarenek czarnego pieprzu. Taka naturalna substancja nie powoduje uczuleń, nie zawiera barwników czy konserwantów. Jej działanie w szczególności ucieszy wszystkie osoby, które chciałby w krótkim czasie stracić zbędną tkankę tłuszczową. Piperyna Forte bowiem powoduje spotęgowanie metabolizmu tłuszczów, a co za tym idzie – prowadzi do redukcji tkanki tłuszczowej.

Należy unikać substancji pochodzenia chemicznego, których niepożądane skutki uboczne mogą być bardzo poważne. Takie suplementy diety mogą wyrządzić w naszym organizmie wiele szkód. Dlatego najlepiej poprzestać na takich składnikach, jak piperyna, kofeina z kawy, ekstrakt z imbiru czy kakao.

TRZECIE OPAKOWANIE GRATIS!

Otrzymasz 3 opakowania logo111(92)
 płacąc tylko za dwa jedyne 118 PLN

TYLKO DZISIAJ DARMOWA WYSYŁKA

Suplementy odchudzanie

Poznaj więcej szczegółów na: piperyna.com